DUK

BENDRA

Prenumeratos / Naujienlaiškio parinktys

Jei norėtumėte gauti naujausius pranešimus apie Blogo straipsnius, naujus projektus Portfolio skiltyje, naujus produktus ir nuolaidas Parduotuvėje, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį čia – Naujienlaiškis. Jums bus pasiūlyta galimybė pasirinkti kokio turinio naujienlaiškį norite gauti: ar jus domina dizaino naujienos; galbūt Danius Tac naujienos; o gal visos naujienos iš DANIUS. Atsižvelgiant į tai, atitinkamo turinio naujienlaiškį ir gausite.

Ar mano privatūs duomenys yra saugūs?

TAIP. Mes neplatiname ir nepaduodame jūsų adreso, telefono numerio, el. pašto adreso ar kitų asmeninių duomenų, kuriais su mumis pasidalinate. Jūsų telefono numeriu ar el. paštu pasinaudosime tik mes ar kurjeris, jei reikės susisiekti su jumis dėl jūsų užsakymo.  Tikimės, jog užsiprenumeruosite mūsų Naujienlaiškį, kad galėtume su jumis pasidalinti šviežiausiomis DANIUS naujienomis.

Daugiau apie privatumą skaitykite Privatumo politika skiltyje.

Ar vykdote individualius užsakymus?

Taip. Tačiau kiekvienas individualus užsakymas yra skirtingas, todėl iš anksto nustatytų įkainių nėra. Jei norite paklausti, kontaktinę informaciją rasite „Susisiekite“ skiltyje pagrindiniame puslapio meniu.

PARDUOTUVĖ

EUR į DOL ir DOL į EU

Prekių kainos pririštos prie euro, tad kaina doleriais keisis atitinkamai.
Valiutos kursą atnaujinu kartą per mėnesį.

PREKĖS

Kas gamina parduotuvėje parduodamus prekes?

Vieno gamintojo nėra. Atskirus produktus gamina įvairios kompanijos. Kai kurias prekes gaminu pats – užsakau, pakuoju, išsiunčiu.

Kaip turėčiau prižiūrėti savo marškinėlius?

Būtų protinga juos tinkamai prižiūrėti, kad mėgautis jais galėtumėte kuo ilgiau.

– Laikymas
Laikykite juos sulankstytus, bet ne pakabintus ant pakabos – išsitampys pečiai ir kaklo skylė. Nesukraukite didelėmis krūvomis – vargsite su raukšlėmis.

– Skalbimas
Skalbkite marškinėlius išverstus vidine puse į išorę. Skalbkite kartu tik tos pačios spalvos marškinėlius.
Skalbkite tik šaltame ar drungname vandenyje. Nemirkykite jų ilgai prieš skalbimą – 15 min max. Super švelni ir trumpa skalbimo mašinos programa tinkamiausia (pvz. šilko), tačiau, geriausia juos skalbti rankomis. Netrinkite jų stipriai – tai gali sugadinti spaudinį ant medžiagos. Ir nebūkite kvaili, nenaudokite baliklių. Svarbu rinktis kokybišką skalbimo priemonę.

– Džiovinimas
Niekada nenaudokite rūbų džiovinimo sistemos. Tokios programos tikrai sugadina marškinėlių spaudą bei sutraukia medžiagą. Pakabinkite juos ant plataus paviršiaus ir leiskite išdžiūti natūraliai. Nepalikite pakabintų saulės atokaitoje, nebent norite kad išbluktų.

– Lyginimas
Kai kurie marškinėlių gamintojai sako, kad lyginimas yra kenksmingas marškinėlių spaudai. Tai ne tiesa. Lyginimas padeda sutvarkyti suveltą marškinėlių medžiagą. Nelyginkite su karštu lygintuvu, viena žvaigždutė max (šilkas, elastanas). Parduotuvėje pagrinde rasite dviejų medžiagos tipų marškinėlius – medvilnė + elastanas and medvilnė + viskozė. Nelyginkite lygintuvu tiesiai spaudinio – išverskite juos!

Galų gale marškinėliai visgi nusidėvi. Labai daug priklauso nuo to, kaip juos prižiūrėsite.

Turiu kelis mėgstamus marškinėlius, kuriems 5-10 metų… atrodo vis dar gerai.

Skaidri plėvelė aplink piešinį ar balti likučiai?

Kai pirmą kartą išpakuosite mūsų rūbus, galite pastebėti skaidrią plėvelę ar baltus likučius ant jūsų drabužių. Nepergyvenkite! Tai yra specialus tirpalas naudojamas spausdinimo metu ir kartais gali palikti žymes piešinio džiovinimo proceso metu. Tai nėra dėmės ir turi išsiplauti pirmo ar antro plovimo metu.

Printful: piešiniai ant rūbų sukurti naudojant moderniausias technologijas, o rašalai pagaminti vandens pagrindu ir ekologiški. Tai daro piešinius gerokai minkštesnius nei naudojant tradicinį rašalą, tačiau piešinys išlieka toks pats atsparus.

Jei dėmės po keleto plovimų visgi neišnyko, susisiekite su gamintoju (kontaktai ant gauto gaminio pakuotės), kad prekė būtų pakeista!

Rūbų dydžiai

Mūsų asortimente yra pateikiami skirtingų gamintojų rūbai. Šie gamintojai neturi unifikuotos rūbų dydžių sistemos, todėl prie kiekvieno gaminio mes pateikiame dydžių lentelę.

Pasinaudokite šia lentele, kad išsirinktumėte jums tinkamą rūbų dydį. Deja, mes negalime pakeisti ar gražinti pinigus už jums netikusio dydžio rūbą.

Rūbai Herakliams ir daugiau - XXL

Visi rūbai gaminami S M L ir XL dydžiams. Jei norėtumėte įsigyti konkretų kūrinį ant didesnių dydžių rūbų, prašau susisiekite su manimi ir aš pasistengsiu jums padėti.

SIUNTIMAS

Danius Tac origin siunčiami išskirtinėse pakuotėse?

Taip. Išskirtinai savo gamybos produktus siunčiu kitokiose pakuotėse.

Pvz. marškinėlius:

Ar siunčiate į ...?

Veikiausiai taip, kadangi siunčiu į daugelį pasaulio šalių. Taip pat plačiai siunčia ir kiti gamintojai, kurių gaminiai parduodami mano parduotuvėje. Patariu rinktis gamintojus pagal kontinentą, kuriame gyvenate. Taip sutaupysite siuntimo išlaidas ir muitus.

Kiekvienas gamintojas savo puslapyje yra nurodęs į kurias šalis siunčia savo gaminius.

Kiek laiko užtrunka pristatymas?

Aš savo prekes išsiunčiu ir supakuoju per 3 darbo dienas, kadangi ribotas kiekis prekių jau yra sandėliuojamos. Kiti gamintojai, kurių prekės parduodamos mano parduotuvėje, išsiųsti užtrunka šiek tiek ilgiau, kadangi pagaminti reikia šiek tiek laiko. Tačiau, tai netrunka ilgai.

Apie tai, per kiek laiko išsiunčiamas gaminys bei kokiu paštu siunčiamos prekės skaitykite kiekvieno gamintojo puslapyje.

Skirtingos siuntimo kainos skirtingoms prekėms?

Taip. Kadangi skirtingos prekės gali būti siunčiamos iš skirtingų gamintojų (vietų).

Ar siunčiate į pašto dėžutes?

Deja, į pašto dėžutes nesiunčiame, kadangi negalime užtikrinti saugaus prekių perdavimo.

Siunčiate tik kliento atsiskaitymo adresu?

Deja taip, mes siunčiame tik kliento atsiskaitymo adresu. Taip išvengsime atsiskaitymo vogtomis kortelėmis.

Jei prekę norite įgyti ne sau, o kaip dovaną, prašau susisiekite el. paštu.

Galimi muito mokesčiai?

Mes nesame atsakingi už bet kokius papildomus muito mokesčius po to, kai daiktas išsiųstas. Pirkdami mūsų produktus, jūs sutinka, jog šie siuntiniai, atvykę į jūsų šalį, gali būti apmokestinti muitais.